Publikacje » Uprawy » Mapa występowania omacnicy prosowianki

Mapa występowania omacnicy prosowianki

11 Czerwca 2018

Drodzy Czytelnicy, przygotowaliśmy dla Was bardzo pomocne naszym zdaniem narzędzie. Ma ono za zadanie pomóc Wam w walce z omacnicą prosowianką, zatem najwięcej praktycznych korzyści będą z niego czerpać producenci zajmujący się produkcją kukurydzy. Najczęściej przekazujemy Wam wiedzę w formie tekstów i zdjęć. Tym razem będzie nieco inaczej, ponieważ oddajemy do Waszej dyspozycji specjalną mapę występowania omacnicy prosowianki.

Mapa jest codziennie aktualizowana, zatem odwiedzając naszego bloga codziennie można mieć "wszystko pod kontrolą". Dane zgromadzone na mapie pochodzą z czternastu punktów pomiarowych zlokalizowanych niemal w każdym województwie. W każdym z nich prowadzone są drobiazgowe lustracje mające na celu określenie występowania szkodnika, jakim jest omacnica. Klikając na znacznik zobaczycie informację odnośnie miejsca, w którym wykonany był pomiar, dowiecie się kiedy dokonano pomiaru oraz jaki był jego wynik. W każdym znaczniku pojawi się również wykres obrazujący występowanie szkodnika oraz link do archiwalnych pomiarów.

Mapa dostępna jest pod adresem: http://e-pole.pl/mapa-omacnica/

W tym linku znajdziecie również informacje odnośnie samego szkodnika, odnośnie tego w jaki sposób zapobiegać jego występowaniu oraz oczywiście jak radzić sobie z problemem.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online