Publikacje » Uprawy » Chwasty w uprawie pasowej rzepaku [YouTube]

Chwasty w uprawie pasowej rzepaku [YouTube]

3 Września 2018

Na naszej e-pole'owej liście YouTube pojawił się kolejny film. Jest to pierwszy odcinek serii "Rolnictwo – poziom zaawansowany" skierowanej do osób, które dość sprawnie poruszają się w zagadnieniach związanych z produkcją rolniczą. W każdym kolejnym odcinku postaramy się wspólnie z naszymi gośćmi poruszyć kwestie ważne i ciekawe.

Bohaterem pierwszego odcinka jest Wiesław Gryn. Rolnik z Rogowa, to postać dobrze znana z uwagi na swoją ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie uprawy bezorkowej. Pan Gryn opowiada o kilku ważnych kwestiach związanych z uprawą pasową rzepaku. Jest trochę o chwastach, trochę o słomie, siewie i temperaturze.

Gorąco zachęcamy do oglądania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat uprawy bezorkowej czy też uprawy pasowej rzepaku śmiało piszcie w komentarzach. 

W kolejnych odcinkach "Rolnictwo – poziom zaawansowany" poświęcimy więcej czasu kwestiom związanym z uprawą bezorkową, ale miejsce rzepaku zajmie kukurydza.

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online