Zmieniliśmy się dla Was – nowe E-pole właśnie wystartowało!

25 Marca 2021

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam nową, odświeżoną wersję serwisu internetowego E-pole. Jak Wam się podoba? :)

Zmieniły się wygląd i kategoryzacja treści, ale to, co najważniejsze, pozostało niezmienne – cała masa praktycznych narzędzi, porad i merytorycznych artykułów jest nadal do Waszej dyspozycji, uporządkowana w nowe działy:

  • Aktualności – informacje o nowościach, bieżących promocjach i akcjach specjalnych.
  • Technologia – o technologii produkcji rolniczej w teorii i praktyce – od siewu, przez nawożenie, ochronę aż po zbiór i magazynowanie.
  • Uprawy – wszystko, co powinniście wiedzieć o uprawach rolniczych, warzywniczych i sadowniczych w jednym miejscu.
  • Hodowla – porady, wskazówki, informacje przeznaczone dla hodowców.
  • Technika – o maszynach rolniczych i najnowocześniejszych technologiach wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Prowadzenie działalności – podatki, prawo, dopłaty i comiesięczne podsumowania sytuacji rynkowej, czyli o prowadzeniu działalności rolniczej od strony formalnej.
  • Poletko – poletko, czyli o rolnictwie nie tylko na poważnie.

Na stronie znajdziecie także szkolenia online, czyli informacje przekazywane przez profesjonalistów dla profesjonalistów oraz praktyczne narzędzia, takie jak mapa plonowania kukurydzy czy zagrożenia suchą zgnilizną oraz rolniczy serwis pogodowy, które pomogą zaplanować i zoptymalizować pracę w gospodarstwie. 

W zakładce poświęconej Programowi D-Koder dostępne są informacje o aktualnie trwających akcjach promocyjnych, dzięki którym skorzystacie z rabatów na zakup środków ochrony roślin oraz wymienicie punkty na atrakcyjne nagrody. 

Zachęcamy do założenia konta w naszym serwisie oraz do dołączenia do Programu Partnerskiego, by móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Wam E-pole. 

 

Najnowsze artykuły

Zanim krowy wyjdą na pastwiska...

Kiedyś krowy i jałowiznę, od wiosny do jesieni, wypasano na pastwiskach. Później bydło zamknięto w oborach i jałownikach. Dziś wraca się do przeszłości, szczególnie teraz, kiedy aktualne są dopłaty do dobrostanu zwierząt. Utrzymanie bydła na pastwiskach jest najbardziej naturalnym i tanim systemem chowu, zarówno krów mlecznych jak i opasów.

10 Kwietnia 2024

Ochrona zbóż jarych przed chwastami

Ochrona zbóż jarych przed chwastami, to temat kolejnego wpisu Rafała Kowalskiego. Zapraszamy do lektury.

1 Kwietnia 2024

Jak przygotować pole pod kukurydzę

Kukurydza ma swoje wymagania klimatyczno-glebowe i żeby możliwie najlepiej się udała, pole pod jej uprawę należy odpowiednio przygotować. Udzielamy wskazówek, jak uprawiać stanowisko pod kukurydzę.

22 Marca 2024