Program partnerski e-pole
Zaloguj się | Dołącz do programu
Zarejestruj się w serwisie e-pole
Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Dzięki nie otrzymasz dostęp do unikalnych treści, narzędzi i szkoleń online.
Po podaniu poprawnego adresu mailowego otrzymasz wiadomość z linkiem weryfikacyjnym oraz prośbą o ustanowienie hasła do konta.

Corteva Agriscience™ dba o Państwa prywatność. Państwa dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i inne informacje kontaktowe będą przechowywane w wybranych miejscach znajdujących się przede wszystkim na terytorium Stanów Zjednoczonych. Informacje te będą używane przez firmy Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o., DuPont Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o., ich podmioty powiązane, ich partnerów oraz wybrane osoby trzecie w innych krajach do przekazywania Państwu informacji na temat produktów lub usług. Współadministratorem danych osobowych są Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o., DuPont Poland Sp. z o.o. i Pioneer Hi-Bred Poland Sp. z o.o. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo: dostępu, sprostowania, usunięcia i przenoszenia danych osobowych, ponadto ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dodatkowo każda osoba, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO odnośnie przetwarzania jej danych osobowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w witrynie www.privacy.corteva.com. Jeśli przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, wyrażają Państwo tym samym zgodę na postanowienia niniejszego oświadczenia o polityce prywatności.

*Pole wymagane
Dołącz także do programu promocyjnego D-Koder.

Jesteś rolnikiem lub doradcą w branży rolniczej, a może dopiero uczysz się rolnictwa? Nasz program partnerski jest dla Ciebie! Zarejestruj się, by być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami. Kupuj środki ochrony roślin i korzystaj z rabatów. Zbieraj punkty i wymieniaj je na wartościowe nagrody. Z nami masz pole do popisu - do rozwoju własnego, swojego gospodarstwa czy firmy.

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności