Publikacje » Poletko » Tradycyjna czy bezorkowa? [sonda]

Tradycyjna czy bezorkowa? [sonda]

11 Lutego 2019

Takiej sondy u nas jeszcze nie było. Jedno pytanie i tylko dwie możliwości. Zastanawialiśmy się ostatnio jak obecnie wygląda zainteresowanie uprawą bezorkową. Jak wiele osób zdecydowało się na zamianę pługa kultywatorem? Podobno bezorkowy front jest coraz silniejszy, ale czy oznacza to, że uprawa płużna nie cieszy się już zainteresowaniem? Trudno powiedzieć. Doszliśmy więc do wniosku, że najlepiej będzie zapytać Was – Czytelników. 

Zatem prosimy o dokonanie prostego wyboru... jak uprawiać to z pługiem, czy bez?

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Program promocyjny D-Koder
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności