Publikacje » Poletko » Rozpoznaj ciągnik cz. 3

Rozpoznaj ciągnik cz. 3

22 Grudnia 2019

Zima… mimo iż nie ma śniegu, to nie ma również pracy w polu. W zasadzie to najlepszy okres, aby spędzić trochę czasu przed komputerem i odprężyć się. A my mamy zamiar to Wam jeszcze ułatwić. Już od dłuższego czasu na e-pole.pl pojawiają się sondy i quize. Wśród tych ostatnich dużym zainteresowaniem cieszy się seria “rozpoznaj ciągnik”. Dzisiaj kolejny materiał.

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności