Publikacje » Poletko » Jaką technologię ochrony wybierasz? [sonda]

Jaką technologię ochrony wybierasz? [sonda]

30 Stycznia 2017

Zapraszamy na pierwszą w 2017 roku sondę na blogu Epole. Zaczynamy od tematu ważnego, czyli wiosennych technologii ochrony roślin przed chwastami. Mamy świadomość, że część osób ma sprawdzone metody walki z poszczególnymi zagrożeniami. Są również tacy, którzy nie są zadowoleni z ubiegłorocznego efektu i planują dokonać zmian. Inni wciąż nie podjęli ostatecznej decyzji. A do której grupy Ty się zaliczasz?

  (function(d,s,id,u){ if (d.getElementById(id)) return; var js, sjs = d.getElementsByTagName(s)[0], t = Math.floor(new Date().getTime() / 1000000); js=d.createElement(s); js.id=id; js.async=1; js.src=u+'?'+t; sjs.parentNode.insertBefore(js, sjs); }(document, 'script', 'os-widget-jssdk', 'https://www.opinionstage.com/assets/loader.js'));

Jeśli lubisz sondy oraz quizy to koniecznie odwiedź dział na Epole: SONDY i QUIZY, gdzie serwujemy porcję wiedzy z dwoma porcjami rozrywki :) Z całą pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online