Publikacje » Poletko » Jak wygrać rower kupując nasiona rzepaku?

Jak wygrać rower kupując nasiona rzepaku?

6 Sierpnia 2018

Każdemu z nas dużo przyjemniej jest nabywać produkty lub usługi, wiedząc, że zostanie nam to w pewien sposób wynagrodzone. Rolnicze firmy dobrze wiedzą jak docenić swoich klientów. Państwa współpraca oraz lojalność nierzadko jest wynagradzana dodatkowymi zniżkami, zwrotem kosztów oraz przydatnymi nagrodami. Ostatnio pisaliśmy o programie D-Koder oferowanym przez Dow AgroSciences Polska, który umożliwia rolnikom wymianę punktów za zakup ich produktów na bony podarunkowe. Firmy nasienne w ramach podziękowania za nabycie nasion mają podobne programy.

Dobrym przykładem jest firma DuPont Pioneer, która za zakup określonej ilości jednostek rzepaku obdarowuje każdego klienta prezentem. Akcja promocyjna ,,Kto sieje rzepak, ten zbiera nagrody" w ramach programu Pioneer Business Club kierowana jest do klientów, którzy zakupili wybraną ilość jednostek mieszańców rzepaku do 15 września 2018 roku.

Warto śledzić strony internetowe oraz profile społecznościowe swoich ulubionych firm. Często ci, którzy są na bieżąco z markami, mają możliwość uzyskania dodatkowych zniżek oraz specjalnych powiadomień jako pierwsi.

O Autorze: Agnieszka Gatz
Jeden z autorów bloga e-pole. Teksty Agnieszki znajdziecie w naszej witrynie, ale możecie ich również szukać w Dobrej Uprawie i Wiadomościach Sadowniczych.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online