Publikacje » Poletko » Blog rolniczy e-pole – przed nami kolejny sezon

Blog rolniczy e-pole – przed nami kolejny sezon

9 Stycznia 2017

Blog rolniczy Epole ma już niemal dwa lata. Jednak zanim przyjdzie czas na podsumowania prezentujemy Wam czego możecie spodziewać się "po nas" w sezonie 2017. Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy sondy i quizy o tematyce rolniczej. Wpisy tego typu będziemy oczywiście dalej tworzyć. W jednym z wcześniejszych pytaliśmy o to jakie treści interesują Was najbardziej. W oparciu o udzielone odpowiedzi postaramy się dopasować formę tekstów jeszcze bardziej.

No właśnie, teksty. Blog rolniczy musi opierać się na wartościowych merytorycznych artykułach pisanych przez osoby związane z branżą. Tutaj nic się nie zmienia. Będą materiały prostsze w odbiorze i znacznie bardziej specjalistyczne. Nie zabraknie interesujących wpisów dr Grzegorza Grochota, Rafała Kowalskiego oraz pozostałych członków naszego zespołu.

Jednak w rozpoczętym właśnie roku 2017 będą również drobne zmiany. Pierwsza dotyczy tematyki. Epole to blog rolniczy, który jest ukierunkowany w stronę ochrony roślin i właśnie takich wpisów na Epole będzie więcej. W każdym miesiącu będzie kilka tekstów "ochronnych", będą również materiały poświęcone agrotechnice. Najmniej miejsca poświęcimy ciekawostkom :)

Jeśli jesteś zapisany na naszą listę mailingową, to na koniec każdego miesiąca otrzymasz wiadomość z ostatnio dodanymi artykułami oraz informacją czego można oczekiwać na Epole w najbliższym czasie. Tradycyjnie do takiej wiadomości będziemy załączać propozycję tapety na komputer.

Pamiętajcie również, że Epole to nie tylko blog rolniczy, ale to również aplikacje na urządzenia mobilne. Więcej poczytacie o tym tutaj.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online