Publikacje » Aktualności » Program Partnerski E-pole – krótki przewodnik

Program Partnerski E-pole – krótki przewodnik

5 Lutego 2020

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu zupełnie nowe E-pole – kompletną platformę internetową dla rolników i osób zawodowo związanych z rolnictwem. E-pole, to połączenie atrakcyjnego programu partnerskiego z ogromnym źródłem fachowej i specjalistycznej wiedzy.

Do niedawna E-pole kojarzone było przede wszystkim z blogiem i aplikacjami mobilnymi. Największą innowacją na rok 2020 jest uruchomienie Programu Partnerskiego E-pole, który łączy w sobie różne nowe funkcje, dając użytkownikom jeszcze więcej możliwości. Jak to działa w praktyce?

Wiedza i nagrody – za darmo

Obecnie, wchodząc na stronę e-pole.pl pojawia się opcja rejestracji w serwisie, a dla już zarejestrowanych użytkowników formularz logowania. Można również od razu, bez rejestracji, przejść do naszego bloga. Przy czym konto w naszym serwisie niesie ze sobą wiele korzyści.

Dlaczego warto się zarejestrować? Uzyskacie w ten sposób dostęp do filmowych materiałów szkoleniowych (dostępnych na stronie e-pole.pl/szkolenia lub w zakładce „Szkolenia”) oraz wysoce specjalistycznych artykułów przygotowywanych przez najlepszych redaktorów Gazety Prawnej, Hasła Ogrodniczego, Miesięcznika Praktycznego Sadownictwa SAD i wielu innych. Możecie zapoznać się z nimi na stronie e-pole.pl/artykuly-branzowe lub w zakładce „Artykuły branżowe”. Część z nich jest dostępna bez logowania.

Warto brać udział w naszych szkoleniach multimedialnych dostępnych w sekcji „Szkolenia”, bowiem oglądając kolejne materiały filmowe oraz biorąc udział w quizach, na koncie zalogowanego użytkownika przybywa punktów, a te z kolei można wymieniać na atrakcyjne upominki i ciekawe nagrody. Jest to opcja szczególnie interesująca dla studentów i uczniów szkół rolniczych. Informacja o nagrodach dostępna jest po zalogowaniu na stronie e-pole.pl/nagrody lub w zakładce „Nagrody”.

E-pole – poziom wyżej

Jeśli zaś prowadzicie gospodarstwo lub posiadacie własną farmę możecie skorzystać z Programu Partnerskiego E-pole w jeszcze większym stopniu. Wszystko dlatego, że kupując wybrane produkty z oferty Corteva Agriscience zbieracie punkty, które możecie wymienić na nagrody premium. Wśród nich jest karta paliwowa Orlen oraz karta prezentowa MediaExpert, umożliwiająca zakup urządzeń elektronicznych, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych. Prosty poradnik o tym, jak rejestrować punkty za produkty znajdziecie na stronie e-pole.pl/zasady-programu lub w zakładce „D-Koder”.

Logując się do programu E-pole zostaniecie poproszeni o podanie kilku danych osobistych, w tym numeru PESEL. Jest to wymóg konieczny z uwagi właśnie na odbiór naszych najbardziej atrakcyjnych nagród, które mogą być wydawane tylko na konkretną osobę. Zapewniamy jednak, że dane te będą przetwarzane tylko na potrzeby realizacji programu D-Koder, zgodnie z polityką prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na dole strony.

Otwarty dla wszystkich

Niezmienną częścią platformy E-pole pozostaje blog, który obecnie dostępny jest pod adresem e-pole.pl/blog lub w zakładce „Blog”. 

Od początku swojej działalności blog był otwarty dla wszystkich osób poszukujących specjalistycznej wiedzy. Tak było, jest i z całą pewnością będzie. To tutaj znajdziecie kilkaset branżowych artykułów poświęconych zagadnieniom rolniczym oraz stale rosnącą bazę filmów przygotowanych przez naszą redakcję, podzielonych na siedem kategorii – siew, nawożenie, ochrona, zbiór, uprawa, magazynowanie oraz rozrywka. 

Każdego miesiąca pojawiają się tu nowe treści, aby zatem być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu, warto zapisać się do naszego newslettera. Rejestrując się do Programu Partnerskiego E-pole automatycznie zostajecie subskrybentami wspomnianego newslettera.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat Platformy Partnerskiej E-pole, piszcie na adres: pytanie@e-pole.pl lub dzwońcie pod numer +48 22 313 01 97.

Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online