Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

24 Grudnia 2019

W tych wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim naszym Czytelnikom wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Aby nie brakowało Wam zdrowia, ani sił, a same Święta niech upłyną w wyjątkowo rodzinnej i przyjaznej atmosferze. 

Niech w nadchodzącym Nowym 2020 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczają, a szczęście i radość towarzyszyły każdego dnia.

Zespół e-pole.pl

Najnowsze artykuły

Białko pod ochroną w odchwaszczanych użytkach zielonych

Użytki zielone wymagają zabiegów pielęgnacyjnych, aby stanowiły cenną paszę,. Kompensacji chwastów lepiej zapobiegać metodami agrotechnicznymi. Gdy te nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, trzeba wspomóc się zabiegiem herbicydowym.

28 Lutego 2024

Nawożenie użytków zielonych

Trawy do prawidłowego wzrostu i rozwoju potrzebują określonej ilości niezbędnych składników pokarmowych. Nawożenie mineralne jest czynnikiem, który w największym stopniu modyfikuje skład chemiczny runi łąkowej. Ważnym zabiegiem w uprawie traw jest prawidłowe dokarmianie dolistne.

27 Lutego 2024

Choroby w młodych zbożach

Choroby, które atakują w fazie pełni i końca krzewienia, mogą zniszczyć potencjał plonotwórczy uprawianej odmiany. Tylko wczesny monitoring plantacji oraz znajomość odporności kreacji pozwala na określenie występującego zagrożenia, a wykonane we właściwym czasie zwalczanie grzybów obecnych na liściach i innych organach roślin na dłuższy czas poprawia zdrowie zbóż.

21 Lutego 2024