Jaką technologię ochrony wybierasz? [sonda]

30 Stycznia 2017

Zapraszamy na pierwszą w 2017 roku sondę na blogu Epole. Zaczynamy od tematu ważnego, czyli wiosennych technologii ochrony roślin przed chwastami. Mamy świadomość, że część osób ma sprawdzone metody walki z poszczególnymi zagrożeniami. Są również tacy, którzy nie są zadowoleni z ubiegłorocznego efektu i planują dokonać zmian. Inni wciąż nie podjęli ostatecznej decyzji. A do której grupy Ty się zaliczasz?

  (function(d,s,id,u){ if (d.getElementById(id)) return; var js, sjs = d.getElementsByTagName(s)[0], t = Math.floor(new Date().getTime() / 1000000); js=d.createElement(s); js.id=id; js.async=1; js.src=u+'?'+t; sjs.parentNode.insertBefore(js, sjs); }(document, 'script', 'os-widget-jssdk', 'https://www.opinionstage.com/assets/loader.js'));

Jeśli lubisz sondy oraz quizy to koniecznie odwiedź dział na Epole: SONDY i QUIZY, gdzie serwujemy porcję wiedzy z dwoma porcjami rozrywki :) Z całą pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Najnowsze artykuły

Zanim krowy wyjdą na pastwiska...

Kiedyś krowy i jałowiznę, od wiosny do jesieni, wypasano na pastwiskach. Później bydło zamknięto w oborach i jałownikach. Dziś wraca się do przeszłości, szczególnie teraz, kiedy aktualne są dopłaty do dobrostanu zwierząt. Utrzymanie bydła na pastwiskach jest najbardziej naturalnym i tanim systemem chowu, zarówno krów mlecznych jak i opasów.

10 Kwietnia 2024

Ochrona zbóż jarych przed chwastami

Ochrona zbóż jarych przed chwastami, to temat kolejnego wpisu Rafała Kowalskiego. Zapraszamy do lektury.

1 Kwietnia 2024

Jak przygotować pole pod kukurydzę

Kukurydza ma swoje wymagania klimatyczno-glebowe i żeby możliwie najlepiej się udała, pole pod jej uprawę należy odpowiednio przygotować. Udzielamy wskazówek, jak uprawiać stanowisko pod kukurydzę.

22 Marca 2024