Jak wygrać rower kupując nasiona rzepaku?

6 Sierpnia 2018

Każdemu z nas dużo przyjemniej jest nabywać produkty lub usługi, wiedząc, że zostanie nam to w pewien sposób wynagrodzone. Rolnicze firmy dobrze wiedzą jak docenić swoich klientów. Państwa współpraca oraz lojalność nierzadko jest wynagradzana dodatkowymi zniżkami, zwrotem kosztów oraz przydatnymi nagrodami. Ostatnio pisaliśmy o programie D-Koder oferowanym przez Dow AgroSciences Polska, który umożliwia rolnikom wymianę punktów za zakup ich produktów na bony podarunkowe. Firmy nasienne w ramach podziękowania za nabycie nasion mają podobne programy.

Dobrym przykładem jest firma DuPont Pioneer, która za zakup określonej ilości jednostek rzepaku obdarowuje każdego klienta prezentem. Akcja promocyjna ,,Kto sieje rzepak, ten zbiera nagrody" w ramach programu Pioneer Business Club kierowana jest do klientów, którzy zakupili wybraną ilość jednostek mieszańców rzepaku do 15 września 2018 roku.

Warto śledzić strony internetowe oraz profile społecznościowe swoich ulubionych firm. Często ci, którzy są na bieżąco z markami, mają możliwość uzyskania dodatkowych zniżek oraz specjalnych powiadomień jako pierwsi.

Najnowsze artykuły

Zanim krowy wyjdą na pastwiska...

Kiedyś krowy i jałowiznę, od wiosny do jesieni, wypasano na pastwiskach. Później bydło zamknięto w oborach i jałownikach. Dziś wraca się do przeszłości, szczególnie teraz, kiedy aktualne są dopłaty do dobrostanu zwierząt. Utrzymanie bydła na pastwiskach jest najbardziej naturalnym i tanim systemem chowu, zarówno krów mlecznych jak i opasów.

10 Kwietnia 2024

Ochrona zbóż jarych przed chwastami

Ochrona zbóż jarych przed chwastami, to temat kolejnego wpisu Rafała Kowalskiego. Zapraszamy do lektury.

1 Kwietnia 2024

Jak przygotować pole pod kukurydzę

Kukurydza ma swoje wymagania klimatyczno-glebowe i żeby możliwie najlepiej się udała, pole pod jej uprawę należy odpowiednio przygotować. Udzielamy wskazówek, jak uprawiać stanowisko pod kukurydzę.

22 Marca 2024