Pierwszy webinar e-pole za nami!

17 Kwietnia 2020
 | Kategoria: Siew

W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy nowy cykl aktywności w ramach naszego bloga. Mowa o cyklu szkoleń internetowych prowadzonych na żywo, czyli webinarów. Szkolenia realizowane są na kanale YouTube Corteva Agriscience na playliście "e-pole.pl". Informacje na temat kolejnych edycji znajdziecie na blogu, na kanale YouTube oraz, a może przede wszystkim – w postaci wydarzenia – na facebookowym fanpage Corteva Agriscience. Z kolei korzystają z YouTube, można sobie ustawić przypomnienie o zbliżającym się webinarze. 

Największym atutem naszych webinarów jest fakt, iż prowadzone są "na żywo", zatem można, a nawet trzeba zadawać pytania prowadzącym. Pierwszy odcinek pod tytułem "Czynniki decydujące o terminie siewu kukurydzy" poświęcony był rzecz jasna kukurydzy. W trakcie relacji podjęliśmy tematykę monitoringu temperatury gleby (i naszych map), przyjrzeliśmy się czynnikom przyrodniczym oraz uwarunkowaniom pogodowym wpływającym na wybór optymalnego terminu siewu. Rozmawialiśmy także o wpływie terminu siewu na późniejszy plon. Webinar poprowadzili Jarosław Żurek, Senior Agronomist Pioneer Hi-Bred Poland oraz Sławomir Kutryś, Digital Marketing Specialist Corteva Agriscience.

Każdy webinar można obejrzeć po jego zakończeniu na naszej playliście youtube'owej. Pierwszy odcinek w trakcie niespełna 24 godzin obejrzało prawie 1000 osób! Dziękujemy.


Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.

Proponowane artykuły:
24 Marca 2020, autor: Krzysztof Szymański
Nawożenie w uprawie bezorkowej, to temat ważny i chętnie poruszany prz...
06 Lutego 2017, autor: Krzysztof Szymański
Ochrona roślin wiosną to zagadnienie będące obecnie na czasie. W poniż...
25 Sierpnia 2020, autor: Krzysztof Szymański
Zebraliśmy wszystkie najważniejsze kwestie związane z uprawą rzepaku i...
15 Czerwca 2020, autor: dr Grzegorz Grochot
W drugim odcinku mini serii na temat suszy mówimy o tym, w jaki sposób...
09 Sierpnia 2016, autor: Krzysztof Szymański
W ramach cyklu artykułów "Technologia 10+" autor pisze o tym jak ważny...
17 Sierpnia 2020, autor: Krzysztof Szymański
Zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego webinaria e-pole, które w pełni...