Akcja specjalna Mustang Forte™ 195 SE

Kup produkt Mustang Forte™ 195 SE, jeden z najczęściej używanych herbicydów zbożowych w Polsce i zyskaj zwrot kosztów zakupów w wysokości około 10% jego wartości.

Proste kroki do zdobycia nagrody:

 1. Kup min. 5L produktu do dnia 31 maja 2021 r.
 2. Zarejestruj się na www.e-pole.pl,
  jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Programu D-Koder 2020/2021.
 3. Zaloguj się na swoje konto punktowe.
 4. W zakładce D-Koder wgraj dowody zakupu i kody z naklejek do dnia 15 czerwca 2021 r.
  Naklejki promocyjne znajdują się na opakowaniu produktu.
 5. Za każdy zakupiony litr otrzymasz 5 punktów! A 1 punkt to 1 zł.

Nagroda jest już prawie Twoja! Dalsze kroki zależą od Twoich planów zakupowych:

 1. Kupując minimum 30 litrów herbicydu Mustang Forte™ 195 SE, osiągasz cel zakupowy i masz prawo do wyboru nagrody. Nagrodami są: karta przedpłacona ORLEN, karta prezentowa MediaExpert lub przelew na rachunek bankowy.

 2. Jeżeli kupisz mniej niż 30 litrów produktu Mustang Forte™ 195 SE
  • ale chcesz kupić inne produkty objęte Programem, realizując cel zakupowy, będziesz miał prawo również do wyboru nagrody;
  • jeśli jednak nie planujesz już kupić więcej produktów objętych Programem, to wpisz do 15.06.2021 r. w zakładce "Moje konto" swój numer rachunku bankowego, a nagrodę otrzymasz w formie przelewu na konto.

Szczegółowe zasady Programu znajdziesz tutaj.

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności