Publikacje » Uprawy » Rozpoznaj chwast 2 [sonda]

Rozpoznaj chwast 2 [sonda]

6 Maja 2019

Jest na naszym blogu kilka takich wpisów, które od lat cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród Czytelników. W tym zacnym gronie jest sporo tekstów poświęconych uprawie rzepaku, czy kukurydzy. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rolnicze mapy z mapą temperatury gleby na czele. Nie sposób nie wspomnieć również o cyklu dr inż. Grzegorza Grochota "Technologia 10+". To trzyodcinkowy materiał o uprawie pszenicy ozimej. 

Jest również kilka takich materiałów, które są nieco mniej merytoryczne, ale mimo to bardzo chętnie przez Was odwiedzane. Na czele stoi "TOP10 – najpopularniejsze uprawy w Polsce". Co więcej, chętnie sprawdzacie swoją rolniczą wiedzę. Lubicie również quizy, w których trzeba rozpoznawać chwasty czy też maszyny. Uznaliśmy więc, że warto przygotować kolejny materiał tego typu. Zapraszamy więc na drugi quiz "Rozpoznaj chwast". Miłej zabawy.

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online