Publikacje » Uprawy » Ostatni etap pierwszych testów Arylex Active

Ostatni etap pierwszych testów Arylex Active

9 Października 2017

W kwietniu po raz pierwszy pisaliśmy o nowej substancji aktywnej, która pojawiła się na rynku preparatów ochronnych. Pisaliśmy wówczas o tym, co wyróżnia to rozwiązanie od innych. Dlatego jeśli temat Arylexu jest dla Was nowy, to najlepiej zacząć lekturę od materiału pierwszego: "Arylex Active - nowa substancja aktywna". Więcej informacji na ten temat znajdziecie również we wpisie: "Arylex - warunki stosowania" oraz "Arylex - pierwsza rejestracja w rzepaku ozimym".

Wiosną rozpoczęto również okres praktycznych testów tej substancji. Testy polowe zorganizowano pod Wrocławiem. Za ich przeprowadzenie odpowiadali m.in. specjaliści z AgroFakt.pl. Warto podkreślić, że cały przebieg sfilmowano i w każdym kolejnym wpisie informowaliśmy o następnych materiałach. O pierwszych wnioskach praktycznych, również tych zaprezentowanych w wersji wideo piszemy tutaj: "Arylex Active - test i pierwsze wnioski".

Dzisiaj prezentujemy Wam czwarty materiał poświęcony ochronie pszenicy z wykorzystaniem nowej substancji. W trakcie niespełna 4 minut autorzy pokazują przebieg żniw na testowanym polu, a także wypowiedź rolnika, który brał udział w próbie.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online