Publikacje » Uprawy » Kanał YouTube E-pole wystartował!

Kanał YouTube E-pole wystartował!

9 Lutego 2021

3...2...1... i wystartowaliśmy! Kanał E-pole na platformie YouTube oficjalnie ruszył. Zobaczcie, co na nim znajdziecie, i już teraz włączcie subskrypcję, aby nie przegapić najciekawszych treści.

Powyższy film to zwiastun tego, jakich informacji i filmów możecie się spodziewać na  kanale E-pole. Będzie tego trochę, plany mamy całkiem ambitne. Na kanale E-pole będziecie mogli obejrzeć filmy produkowane w ramach czterech formatów (czyli takich audycji różniących się od siebie dość wyraźnie sposobem przedstawiania tematów): 

  •  ePole do popisu - w konwencji nieco vlogowej. Tutaj chcemy Wam opowiadać o ważnych kwestiach związanych z ochroną, uprawą oraz agrotechniką. Wiemy całkiem sporo, i chcemy się tą wiedzą z Wami dzielić, ale często sięgamy po tę wiedzę jeszcze głębiej. 
  • Rolnictwo Poziom Zaawansowany (RPZ) - czyli rozmowy z ciekawymi rolnikami, którzy chcą i lubią dzielić się swoją wiedzą. 
  • Strefa Kiszonki - miejsce, gdzie znajdziecie wiele informacji o żywieniu zwierząt i produkcji roślinnej skierowanej do tej grupy odbiorców :) 
  • encykloPOLE - encyklopedycznie i konkretnie o zagadnieniach, które mimo że są aktualne co roku, warto sobie raz na jakiś czas przypomnieć. Filmy będziemy publikować minimum dwa razy w tygodniu, a więcej informacji nt temat poznacie już wkrótce.

Kliknijcie w ten link, by przejść na YouTube i zasubskrybować nasz kanał!

Paweł ma sporą wiedzę na temat zagrożeń czyhających na prawidłowy rozwój Waszych upraw. O czym zresztą chętnie pisze. Podobnie jak o innowacjach w ochronie i nowych produktach. Wieloletnie doświadczenie zdobywał m.in. przy prowadzeniu badań polowych. Paweł brał także udziału w dwóch edycjach Forum Top Agrar Polska oraz w tworzeniu kanału „AR – Akademia Rolnictwa” na portalu Youtube. Inicjator kanału „e-pole”, na którym znajdziecie wiele reportaży, wywiadów i materiałów, które pomogą Wam lepiej dbać o swoje plantacje.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online