Publikacje » Uprawy » Jak określić fazę rozwojową zbóż?

Jak określić fazę rozwojową zbóż?

24 Kwietnia 2016

W przypadku stosowania środków ochrony roślin bardzo ważne jest właściwe określenie fazy rozwojowej w jakiej znajduje się dana uprawa. Przeprowadzenie oprysku w zbyt wczesnej lub w zbyt późnej fazie może przynieść negatywne skutki. Dlatego też, jeśli ktoś z Was chce dowiedzieć się jak ocenić fazę wzrostu w przypadku zbóż wystarczy obejrzeć ten krótki tutorial :)

Kwestie ustalania fazy wzrostu poruszamy również tutaj: "Jesienny herbicyd dla zbóż ozimych – termin stosowania"

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności