Publikacje » Uprawy » Belkar – filmy redakcji AgroFakt

Belkar – filmy redakcji AgroFakt

16 Listopada 2018

Kilka tygodni temu po raz pierwszy pisaliśmy o herbicydzie Belkar (w zasadzie pierwszy wpis na ten temat pojawił się u nas ponad rok temu). To nowy preparat opracowany na bazie substancji aktywnej Arylex Active. O samym Belkarze przyjdzie nam pewnie napisać jeszcze nie raz, jednak zanim do tego dojdzie zapraszamy Was na dwa materiały filmowe, które przygotowała redakcja portalu AgroFakt.pl. Redaktorzy serwisu już po raz kolejny przygotowali filmowe relacje z testów środków ochrony roślin. Kilka miesięcy temu zamieściliśmy u nas na blogu filmy poświęcone Arylexowi: Odcinek 1, Odcinek 2, Odcinek 3, Odcinek 4.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Program promocyjny D-Koder
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności