Program partnerski e-pole
Zaloguj się | Dołącz do programu
Publikacje » Poletko » Życzenia Świąteczne 2020

Życzenia Świąteczne 2020

23 Grudnia 2020

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam, nasi drodzy Czytelnicy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, szczęścia i spokojnego okresu świątecznego. Aby ta końcówka roku przyniosła moc spokoju i radości, tak potrzebnych po trudach zakończonego sezonu rolniczego. Życzymy Wam również spełnienia wszystkich, nawet tych najbardziej ambitnych planów. Aby sezon 2021 był pełen słońca i opadów, żeby przymrozki omijały Wasze uprawy, a wszystkie rośliny ozime w dobrej kondycji przetrwały do wiosny. Na koniec tradycyjnie życzy gigantycznych plonów i wysokich cen skupów.

 

Zespół E-pole.pl

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności