Publikacje » Poletko » Z której technologii uprawy korzystasz? [sonda]

Z której technologii uprawy korzystasz? [sonda]

7 Sierpnia 2017

Letni miesiąc zaczynamy kolejną sondą. Tym razem temat bardziej uprawowy niż ochronny. Choć jak zaznaczają specjaliści każda z poniższych odpowiedzi ma również wpływ na poziom zachwaszczenia na plantacji. Temat, który poruszamy dzisiaj w sondzie to technologie uprawy. W związku z tym, że wielu rolników korzysta z kilku rozwiązań (często sprawdzając jaki efekt przyniesie zastosowanie uproszczeń w uprawie) poniższa sonda to sonda wielokrotnego wyboru.

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności