Publikacje » Poletko » Świąteczne życzenia

Świąteczne życzenia

24 Grudnia 2016

Za nami kolejny sezon rolniczy, który dzięki Państwa zainteresowaniu i coraz częstszym odwiedzinom naszego bloga był bez wątpienia rokiem udanym. Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom bloga e-pole.pl.

Natomiast w związku ze zbliżającym się czasem świąt i odpoczynku życzymy Państwu radości, spokoju i możliwie śnieżnego Bożego Narodzenia. Choć z tym ostatnim pewnie nie będzie łatwo. Oby uprawy w Nowym Roku plonowały lepiej niż w latach ubiegłych, maszyny miały mniej awarii, a zabiegi ochronne były jeszcze bardziej skuteczne. Oby sezon rolniczy 2017 był dla Państwa rokiem wyjątkowym.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności