Publikacje » Poletko » Skutki suszy [sonda]

Skutki suszy [sonda]

26 Listopada 2018

Minęło już trochę czasu odkąd na e-pole.pl pojawiła się ostatnia sonda. Czas to zmienić. Tematem dzisiejszej sondy jest susza, która w większości przypadków mocno dała się producentom we znaki. Są jednak tacy, którzy mówią, że z różnych względów nie odczuli jej skutków. Przyczyny bywają różne. A jak to wyglądało w Waszym przypadku? Czy susza mocno wpłynęła na plonowanie Waszych upraw, czy na szczęście skutki nie są tak porażające, jak można by zakładać? Zapraszamy do udziału w sondzie.

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności