Publikacje » Poletko » Rozpoznaj maszynę kukurydzianą [quiz]

Rozpoznaj maszynę kukurydzianą [quiz]

19 Listopada 2018

Wracamy ze zdjęciowym quizem, w którym uczestnicy muszą wykazać się mniejszą bądź większą wiedzą na temat świata maszyn rolniczych. W październikowym wydaniu koncentrujemy się na maszynach do zbioru kukurydzy. Na kolejnych zdjęciach Waszym zadaniem będzie rozpoznanie marki bądź marki i modelu urządzenia znajdującego się na fotografii. Będą to maszyny starsze i nowsze. Takie, które wykorzystywane są w większych gospodarstwach oraz te na mniejsze areały. Zatem dla każdego coś dobrego. Zapraszamy do zabawy.

 

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności