Publikacje » Poletko » O czym pisać na e-pole.pl? [sonda]

O czym pisać na e-pole.pl? [sonda]

26 Września 2016

Systematycznie pracujemy nad tym, aby dostosować nasz blog do upodobań i potrzeb Was, czyli naszych Czytelników. W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka nowych działów, uruchomiliśmy sondy i quizy, no i oczywiście naszego newslettera. Chcielibyśmy jednak poznać Wasze zdanie na temat tego, o czym najchętniej czytalibyście na łamach e-pole.pl. W tym celu przygotowaliśmy krótką sondę, do której serdecznie zapraszamy. Jest to sonda wielokrotnego wyboru, a co ważniejsze możecie również dodać swoją odpowiedź.

(function(d,s,id,u){ if (d.getElementById(id)) return; var js, sjs = d.getElementsByTagName(s)[0], t = Math.floor(new Date().getTime() / 1000000); js=d.createElement(s); js.id=id; js.async=1; js.src=u+'?'+t; sjs.parentNode.insertBefore(js, sjs); }(document, 'script', 'os-widget-jssdk', 'https://www.opinionstage.com/assets/loader.js'));

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online