Program partnerski e-pole
Zaloguj się | Dołącz do programu
Publikacje » Poletko » Nowości w ochronie [sonda]

Nowości w ochronie [sonda]

20 Lutego 2019

Każdego roku na rynku środków ochrony roślin pojawiają się nowe produkty. Dobrym przykładem są preparaty oparte na Arylexie, którym poświęciliśmy już trochę miejsca na naszym blogu. Udostępnienie do sprzedaży nowego preparatu to ostatni punkt zwykle bardzo długiej drogi, jaką musi przejść producent od koncepcji do jej realizacji. Jednak decyzja zakupowa podejmowana jest w oparciu o zupełnie inne kwestie. A jak to jest w Waszym przypadku?

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności