Publikacje » Poletko » Jakim ciągnikiem jeździsz (sadownicze)?

Jakim ciągnikiem jeździsz (sadownicze)?

22 Stycznia 2018

Kilka tygodni temu, na naszych łamach zamieściliśmy kolejną sondę. Tytuł "Jakim ciągnikiem jeździsz (polowe)?" mówi w zasadzie wszystko. Może poza tym, że do dnia dzisiejszego jest to najchętniej czytana sonda na epole. Przygotowując sondę z ciągnikami polowymi zaznaczyliśmy, że przyjdzie czas również na ciągniki sadownicze i specjalistyczne - inaczej być nie mogło. Ten dzień nadszedł dzisiaj. :) Poniżej zamieszczamy chyba najdłuższą w naszej historii sondę rolniczą pod tytułem: "Jakim ciągnikiem jeździsz (sadownicze)?". Mamy nadzieję, że sonda ta będzie dla Was równie interesująca co poprzednia :) . Miłej zabawy.

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Program promocyjny D-Koder
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności