Publikacje » Poletko » Jakim ciągnikiem jeździsz (polowe)? [sonda]

Jakim ciągnikiem jeździsz (polowe)? [sonda]

20 Listopada 2017

Rynek ciągników rolniczych jest pełen świetnych konstrukcji. Duża ich część pracuje w Waszych gospodarstwach. Różnorodność jest rzecz jasna ogromna, a z roku na rok dochodzą kolejne maszyny. Wiemy, że o wyborze danego modelu czasem decyduje przywiązanie do marki. Innym razem najważniejsze są względy ekonomiczne lub potrzeba zakupu wyjątkowo wydajnego pojazdu. To wszystko sprawia, że jeden park maszynowy drugiemu nierówny. W jednym dominuje barwa niebieska, w innym - zielona, a w kolejnym czerwona czy też srebrna. :)

W związku z tym, że chyba wszyscy lubimy ciągniki proponujemy zabawę - "Jakim ciągnikiem jeździsz?". Koncentrujemy się na ciągnikach polowych. Przyjdzie również czas na modele specjalistyczne - bez obaw. Postanowiliśmy je rozróżnić, ponieważ oferta producentów w obu wypadkach jest inna. Są inne marki. Wiadomym jest, że im większe gospodarstwo, tym więcej ciągników, można więc udzielić wielokrotnej odpowiedzi. Zaczynamy!

Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online