Publikacje » Poletko » E-pole.pl w serwisie YouTube

E-pole.pl w serwisie YouTube

24 Kwietnia 2019

Mamy niezmierną przyjemność poinformować Was, że ekipa bloga e-pole.pl rozpoczyna działalność w serwisie YouTube. W najbliższych miesiącach mamy w planach realizację kilkunastu filmów poświęconych rolniczym zagadnieniom.

Wszystkie stworzone przez nas materiały można oglądać na specjalnej playliście stworzonej na kanale YouTube Corteva. Znajdziecie ją pod tym linkiem: Playlista E-pole.pl

Na wspomnianej liście znajdziecie już 3 filmy, które znacie oraz pierwsza z nowych produkcji. Mówiąc dokładniej jest to pierwszy odcinek Agro TOP Listy. W każdym kolejnym odcinku będziemy prezentować listę wybranych merytorycznych lub nieco mniej merytorycznych zagadnień związanych z branżą rolniczą. Odcinek pierwszy pod tytułem “O czym pamiętać przed opryskiem?” możecie obejrzeć powyżej.

W najbliższym czasie opublikujemy pierwszy film z serii “Agrofagi”. Jak nietrudno się domyślić, cykl ten poświęcony jest chorobom, szkodnikom, a także chwastom, które zagrażają poszczególnym uprawom. A i to nie wszystko. Sprawdzajcie systematycznie naszą playlistę lub odwiedzajcie naszego bloga – w obu miejscach będą pojawiać się nowe filmy. 

Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online