Testy skuteczności Belkara [wideo]

13 Maja 2019
 | Kategoria: Ochrona

Tak jak niedawno pisaliśmy, w tym sezonie oprócz treści pisanych zaczęliśmy publikację materiałów filmowych. Całość naszej redakcyjnej twórczości znajdziecie na tej playliście: E-pole.pl

Nasze filmy publikujemy w kilku cyklach: "Wszystko o ochronie", "Agro TOP Lista", "Agrofagi" czy "Strategia ochrony". Pierwszy cykl jest najbardziej edukacyjny. W kolejnych filmach wyjaśniamy zwykle konkretne pojęcie czy zagadnienie związane z ochroną roślin. Drugi format jest bardziej rozrywkowy, a jego tematyka obejmuje całą branże rolniczą. W "Agrofagach" koncentrujemy się na konkretnych zagrożeniach różnych upraw, natomiast w filmach z serii "Strategia ochrony" omawiamy i pokazujemy konkretne preparaty ochronne. 

Dzisiaj zachęcamy Was do obejrzenia kolejnego materiału z cyklu "Strategia ochrony". Bohaterem drugiego odcinka jest herbicyd Belkar, o którym pisaliśmy już niejednokrotnie. Natomiast nie jest to prezentacja rozwiązania, a bardzo merytoryczna relacja z testów jego skuteczności. Znajdziecie w nim autentyczne ujęcia z pól testowych, na których wyraźnie widać jak Belkar radzi sobie z chwastami w rzepaku.


Miłośnik ciekawych rozwiązań technologicznych, który od lat związany jest z tworzeniem branżowych treści. Od rozmaitych wpisów zaczynając, na zdjęciach i filmach kończąc.