Brevant – nowa marka nasion

23 Grudnia 2019
 | Kategoria: Siew

Brevant™, to nazwa nowej marki nasiennej należącej do Corteva Agriscience, która pojawiła się na polskim rynku w 2019 roku. Jak zapowiada producent, marka Brevant będzie posiadać silne i szerokie portfolio odmian nasion kukurydzy. Obecnie w ofercie firmy dostępnych jest 7 odmian kukurydzy na ziarno oraz na kiszonkę. Warto zaznaczyć, że produkty pod marką nasion Brevant wyposażono innowacyjny sposób pakowania (Easy Open Technology), który zapewnia szybkość i bezpieczeństwo podczas otwierania, a także zabezpieczenie przed podrabianiem.

Warto jednak zaznaczyć, że ten ruch nie osłabia pozycji dobrze znanych nasion Pioneer, które pozostaną flagową marką nasion Cortevy w Polsce. Pioneer obecnie uchodzi za lidera rynku nasiennego wyróżniając się bardzo szerokim portfolio z wyjątkowych produktami.

“Corteva Agriscience wprowadza w życie odważny plan, aby skoncentrować i zrównoważyć swoje portfolio marek nasion w Polsce. Ta strategia pozwoli nam lepiej służyć klientom – zarówno rolnikom, jak i sprzedawcom detalicznym oraz dystrybutorom – poprzez bardziej zróżnicowane, poszerzone i mocniejsze portfolio produktów” – powiedział Paweł Trawiński, kierownik sprzedaży roślin w Corteva Agriscience w Polsce. „Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że Brevant dołączy do marki Pioneer® jako globalna marka nasion Cortevy. Producenci mogą zaufać produktom posiadającym materiał siewny pod marką Brevant, za którym stoją najnowsze innowacje w zakresie nasion i potwierdzone znakomite rezultaty w zastosowaniu”, podsumowuje Trawiński.

Początkowo, marka nasion Brevant™ została zaprezentowana w Ameryce Łacińskiej, Kanadzie, Indiach, na Ukrainie, w Rosji, Niemczech i Francji w szeregu upraw. W Polsce nasiona Brevant™ będą dostępne dla upraw kukurydzy. Więcej informacji na stronie brevant.pl.


Administrator naszego bloga. E-pole nie ma przed nim tajemnic. Miłośnik natury, szybkich samochodów i mglistych poranków z filiżanką kawy w ręku.

Proponowane artykuły:
25 Lipca 2017, autor: Krzysztof Szymański
Kilka tygodni temu pisaliśmy na Epolu o nowej substancji aktywnej opra...
12 Maja 2020, autor: Krzysztof Szymański
Jednym z ciekawszych rozwiązań herbicydowych, przygotowanych z myślą o...
03 Kwietnia 2018, autor: Ireneusz Czarny
Optimum AQUAmax to mieszańce, które zapewniają wysoki plon kukurydzy n...
04 Marca 2019, autor: Marcin Jezierski
Nasza, aktualizowana codziennie mapa pomaga wybrać najlepszy moment na...
06 Października 2020, autor: Krzysztof Szymański
Wybór najlepszej odmiany kukurydzy na ziarno nie zawsze jest łatwy. Ab...
18 Lipca 2017, autor: Bartłomiej Kowalski
Stilla 460 to jedno z najnowszych osiągnięć francuskich inżynierów fir...