Mapa plonowania kukurydzy w Polsce w roku 2019

Brevant – nowa marka nasion

23 Grudzień 2019
 | Kategoria: Siew

Brevant™, to nazwa nowej marki nasiennej należącej do Corteva Agriscience, która pojawiła się na polskim rynku w 2019 roku. Jak zapowiada producent, marka Brevant będzie posiadać silne i szerokie portfolio odmian nasion kukurydzy. Obecnie w ofercie firmy dostępnych jest 7 odmian kukurydzy na ziarno oraz na kiszonkę. Warto zaznaczyć, że produkty pod marką nasion Brevant wyposażono innowacyjny sposób pakowania (Easy Open Technology), który zapewnia szybkość i bezpieczeństwo podczas otwierania, a także zabezpieczenie przed podrabianiem.

Warto jednak zaznaczyć, że ten ruch nie osłabia pozycji dobrze znanych nasion Pioneer, które pozostaną flagową marką nasion Cortevy w Polsce. Pioneer obecnie uchodzi za lidera rynku nasiennego wyróżniając się bardzo szerokim portfolio z wyjątkowych produktami.

“Corteva Agriscience wprowadza w życie odważny plan, aby skoncentrować i zrównoważyć swoje portfolio marek nasion w Polsce. Ta strategia pozwoli nam lepiej służyć klientom – zarówno rolnikom, jak i sprzedawcom detalicznym oraz dystrybutorom – poprzez bardziej zróżnicowane, poszerzone i mocniejsze portfolio produktów” – powiedział Paweł Trawiński, kierownik sprzedaży roślin w Corteva Agriscience w Polsce. „Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że Brevant dołączy do marki Pioneer® jako globalna marka nasion Cortevy. Producenci mogą zaufać produktom posiadającym materiał siewny pod marką Brevant, za którym stoją najnowsze innowacje w zakresie nasion i potwierdzone znakomite rezultaty w zastosowaniu”, podsumowuje Trawiński.

Początkowo, marka nasion Brevant™ została zaprezentowana w Ameryce Łacińskiej, Kanadzie, Indiach, na Ukrainie, w Rosji, Niemczech i Francji w szeregu upraw. W Polsce nasiona Brevant™ będą dostępne dla upraw kukurydzy. Więcej informacji na stronie brevant.pl.


Administrator serwisu e-pole.pl, miłośnik długich wędrówek z aparatem pod pachą.

Proponowane artykuły:
11 Grudzień 2019, autor: Bartłomiej Kowalski
Raz na jakiś czas umieszczam wpis z nowościami maszynowymi. Dzisiaj ro...
11 Grudzień 2019, autor: Krzysztof Szymański
Na blogu Epole staramy się publikować artykuły poradnikowe oraz takie,...
22 Listopad 2019, autor: Bartłomiej Kowalski
Zdarza się, że rolnicy stają przed wyborem czy podczas zabiegów ochron...
11 Grudzień 2019, autor: Krzysztof Szymański
Wiosną na naszym blogu pojawiły się pierwsze informacje o nowej substa...
13 Grudzień 2019, autor: Bartłomiej Kowalski
W trakcie okresu wegetacji roślina narażona jest na wiele niebezpiecze...
28 Styczeń 2020, autor: Krzysztof Szymański
Każda roślina wymaga bardzo konkretnej ilości składników pokarmowych,...