Publikacje » Aktualności » Zmieniliśmy się dla Was – nowe E-pole właśnie wystartowało!

Zmieniliśmy się dla Was – nowe E-pole właśnie wystartowało!

25 Marca 2021

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam nową, odświeżoną wersję serwisu internetowego E-pole. Jak Wam się podoba? :)

Zmieniły się wygląd i kategoryzacja treści, ale to, co najważniejsze, pozostało niezmienne – cała masa praktycznych narzędzi, porad i merytorycznych artykułów jest nadal do Waszej dyspozycji, uporządkowana w nowe działy:

  • Aktualności – informacje o nowościach, bieżących promocjach i akcjach specjalnych.
  • Technologia – o technologii produkcji rolniczej w teorii i praktyce – od siewu, przez nawożenie, ochronę aż po zbiór i magazynowanie.
  • Uprawy – wszystko, co powinniście wiedzieć o uprawach rolniczych, warzywniczych i sadowniczych w jednym miejscu.
  • Hodowla – porady, wskazówki, informacje przeznaczone dla hodowców.
  • Technika – o maszynach rolniczych i najnowocześniejszych technologiach wykorzystywanych w rolnictwie.
  • Prowadzenie działalności – podatki, prawo, dopłaty i comiesięczne podsumowania sytuacji rynkowej, czyli o prowadzeniu działalności rolniczej od strony formalnej.
  • Poletko – poletko, czyli o rolnictwie nie tylko na poważnie.

Na stronie znajdziecie także szkolenia online, czyli informacje przekazywane przez profesjonalistów dla profesjonalistów oraz praktyczne narzędzia, takie jak mapa plonowania kukurydzy czy zagrożenia suchą zgnilizną oraz rolniczy serwis pogodowy, które pomogą zaplanować i zoptymalizować pracę w gospodarstwie. 

W zakładce poświęconej Programowi D-Koder dostępne są informacje o aktualnie trwających akcjach promocyjnych, dzięki którym skorzystacie z rabatów na zakup środków ochrony roślin oraz wymienicie punkty na atrakcyjne nagrody. 

Zachęcamy do założenia konta w naszym serwisie oraz do dołączenia do Programu Partnerskiego, by móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Wam E-pole. 

 

Program promocyjny D-Koder
Pogoda rolnicza
Szczegółowa prognoza temperatury gleby, punktu rosy, wiatru, indexu UV
Pobierz lokalizację z urządzenia
Szkolenia online
Narzędzia online

Szanowni Państwo! Informujemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nasz serwis internetowy gromadzi i zapisuje w pamięci komputerów Użytkowników serwisu krótkie informacje tekstowe (tzw. „cookies”). W każdym czasie możecie Państwo zmodyfikować ustawienia przeglądarki, aby wyłączyć ten mechanizm. Konfiguracja, która dopuszcza używanie cookies oznacza, że Użytkownicy wyrażają na powyższe zgodę. Aby dowiedzieć się więcej proszę zapoznać się z Polityką Prywatności