Aktualności

Card image cap
Mapa prognozowania zagrożenia suchą zgnilizną

29 Września 2020

W walce z suchą zgnilizną kapustnych ważne jest, aby rozpocząć ją na samym początku choroby. Dlatego dajemy Państwu narzędzie do monitorowania tego zagrożenia – Mapę prognozowania zagrożenia suchą zgnilizną. Dzięki temu narzędziu na bieżąco obserwować można, czy pola rzepaku są zagrożone.

Card image cap
Mapa plonowania rzepaku

23 Lipca 2020

Czy zastanawiacie się Państwo, jak wysokie plony osiągał rzepak w różnych rejonach naszego kraju? Jesteście ciekawi, jak na tym tle wypadły Wasze wyniki? Nowe narzędzie umożliwi sprawdzenie tych informacji bez wychodzenia z domu!

Card image cap
D-Koder 2020/2021 - Nowe oblicze znanego programu!

21 Lipca 2020

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe oblicze Programu D-Koder 2020/2021 - edycja jesienno-wiosenna! Program lojalnościowy D-Koder stworzony został z myślą o gospodarstwach rolnych kupujących i stosujących produkty firmy Corteva.

Card image cap
Poznaj produkt Delegate™ i historię jego powstania

05 Kwietnia 2020

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowość – produkt Delegate™ zawierający spinetoram – innowacyjną substancję chemiczną, silnie skuteczną w walce ze szkodnikami, posiadającą jednocześnie niski indeks toksyczności. Insektycyd przeznaczony jest do walki ze szkodnikami gruszy i jabłoni.

Card image cap
Szkodliwe motyle w uprawach sadowniczych

05 Kwietnia 2020

Z myślą o bezpieczeństwie Państwa plonów owocowych stworzyliśmy Atlas szkodliwych motyli w uprawach sadowniczych. Skuteczna walka ze szkodnikami możliwa jest tylko wtedy, kiedy zidentyfikujemy gatunek, który zagraża naszym drzewom owocowym.

Card image cap
Program Partnerski E-pole – krótki przewodnik

05 Lutego 2020

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu zupełnie nowe E-pole – kompletną platformę internetową dla rolników i osób zawodowo związanych z rolnictwem. E-pole, to połączenie atrakcyjnego programu partnerskiego z ogromnym źródłem fachowej i specjalistycznej wiedzy.

Card image cap
Zapoznaj się ze specjalistycznym blogiem rolniczym o ochronie roślin

01 Grudnia 2019

Zapoznaj się ze specjalistycznym blogiem rolniczym o ochronie roślin. E-pole był dotychczas specjalistycznym blogiem rolniczym skoncentrowanym na tematach związanych z ochroną i uprawą roślin.