Card image cap
Navigator™ 360 SL – jeden zakup, podwójna szansa na nagrodę!

20 Maj 2020

Stacja pogodowa w telefonie, mobilny atlas środków ochrony roślin lub myjka wysokociśnieniowa mogą być Twoje! Wystarczy wziąć udział w Akcji Specjalnej Navigator i zbierać punkty za zakup herbicydu. Czytaj więcej, aby przekonać się, jakie nagrody przygotowaliśmy dla Ciebie i co oznacza „podwójna szansa na nagrodę”!

Card image cap
Poznaj produkt Delegate™ i historię jego powstania

05 Kwiecień 2020

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowość – produkt Delegate™ zawierający spinetoram – innowacyjną substancję chemiczną, silnie skuteczną w walce ze szkodnikami, posiadającą jednocześnie niski indeks toksyczności. Insektycyd przeznaczony jest do walki ze szkodnikami gruszy i jabłoni.

Card image cap
Mapa prognozowania zagrożenia suchą zgnilizną

05 Kwiecień 2020

W walce z suchą zgnilizną kapustnych ważne jest, aby rozpocząć ją na samym początku choroby. Dlatego dajemy Państwu narzędzie do monitorowania tego zagrożenia – Mapę prognozowania zagrożenia suchą zgnilizną. Dzięki temu narzędziu na bieżąco obserwować można, czy pola rzepaku są zagrożone.

Card image cap
Szkodliwe motyle w uprawach sadowniczych

05 Kwiecień 2020

Z myślą o bezpieczeństwie Państwa plonów owocowych stworzyliśmy Atlas szkodliwych motyli w uprawach sadowniczych. Skuteczna walka ze szkodnikami możliwa jest tylko wtedy, kiedy zidentyfikujemy gatunek, który zagraża naszym drzewom owocowym.

Card image cap
Program Partnerski E-pole – krótki przewodnik

05 Luty 2020

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu zupełnie nowe E-pole – kompletną platformę internetową dla rolników i osób zawodowo związanych z rolnictwem. E-pole, to połączenie atrakcyjnego programu partnerskiego z ogromnym źródłem fachowej i specjalistycznej wiedzy.

Card image cap
Zapoznaj się ze specjalistycznym blogiem rolniczym o ochronie roślin

01 Grudzień 2019

Zapoznaj się ze specjalistycznym blogiem rolniczym o ochronie roślin. E-pole był dotychczas specjalistycznym blogiem rolniczym skoncentrowanym na tematach związanych z ochroną i uprawą roślin.